Zirve Oto Kiralama Ankara Fiyatları

Ankara içerisinde faaliyet gösteren araç kiralama firmaları arasında bulunan Zirve Oto vermiş olduğu kaliteli hizmet ile dikkat çekerken aynı zamanda da müşterilerine sağlamış olduğu araçların fiyatları da son derece uygundur. Zirve Oto, Ankara’nın her yerine araçlar göndermekte olup bundan dolayı insanlara büyük bir kolaylık yaşamaktadır. Yaklaşık olarak 15 yıldır hizmet vermekte olan şirket kısa sürede zirveye yerleşmiş ve müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Şirketin araç filosunda farklı sınıflar bulunmakta ve insanlar bu sınıflar sayesinde ihtiyaç duydukları otomobillere daha rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Ekonomik, Eko-Lüks ve Eko-Plus söz konusu sınıflardan birkaçı olup bunlara ait fiyatlar ise sabit olmayıp araçlara bağlı olarak değişmektedir.

Şirket müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için araçlarını farklı sınıflara ayırmış olup böylece insanlar ihtiyaç duydukları özelliklere uygun otomobilleri buradan daha rahat seçebilmektedir. Söz konusu sınıflardan bir tanesi olan Ekonomik Sınıf içerisinde yer alan araçlardan Renault Clio75 beygire sahiptir ve kiralama ücreti bir gün için 100 TL’dir. Aynı sınıfa ait Fiat Linea marka aracın fiyatı da 100 TL olup ekonomik fiyat arayanlar genellikle bunları tercih etmektedir. Üstelik söz konusu otomobillerin yakıt tüketimleri de son derece düşüktür. Eko-Plus sınıfına ait otomobillerin sayısı ise çok daha fazladır. Buradaki araçlardan bir tanesi olan Fiat Egea’nın bir günlük kiralama ücreti 130 TL’dir. Bunun dışında yine bu sınıfa ait SeatLeon markalı arabanın günlük ücreti ise 140 TL’dir. Eko-Lüks sınıfına ait arabaların fiyatları ise ortalama olarak 150 TL’dir.

Zirve Oto firmasında bulunan arabaların birçoğu yeni model olup bunların en yaşlısı 3 yaşındadır. Dolayısıyla insanlar yeni araçları kullanma fırsatı bulmakta ve böylece de ihtiyaçları daha etkili bir şekilde karşılanmış olmaktadır. Bunun dışında araba kiralamak için bazı şartlara sahip olmak gerekmektedir. Bunlardan ilki ehliyet diğeri ise yaş kriteridir. Ayrıca firma tarafından sağlanan arabaların tamamında kasko bulunmakta ve meydana gelen hasarlar buradan karşılanmaktadır. Fakat kazaların sebebi kullanıcılar olursa durum biraz daha farklılık göstermektedir.