VİP araç kiralama Esenboğa’da varmı

Bir çok yerde olduğu gibi Esenboğa havalimanında VİP araç kiralama hizmetinde kiralanan araçlar normale göre daha lüks olmakta ayrıca kiralanan araç için şoför seçeneği de bulunmaktadır. Özellikle uzun yoldan uçakla gelen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet olarak dikkat çekmektedir. Bundan dolayı bu kişiler geldikleri havalimanlarında böyle bir hizmetin olup olmadığını merak etmektedir. Ülkemizde en fazla kullanılan havalimanlarından bir tanesi de Ankara Esenboğa Havaalanıdır. Bu havaalanında VİP araç kiralama hizmeti veren firmalar bulunmakta olup buraya gelen yolcular ister şoförlü isterse de şoförsüz araç kiralayabilmektedir. Böylece uzun yoldan gelen ve bu tür bir araca ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarına cevap verilmiş olunmaktadır.

Esenboğa Havalimanında verilen VİP araç kiralama hizmetinde müşteriler için birçok araç seçenekleri bulunmaktadır. Burada hizmet veren firmalardan bazıları kiralık olan araçların birebir resimlerini internet sitelerinden yayınlamakta ve müşteriler daha Ankara’ya gelmeden hangi aracı kiralayacaklarına karar vermektedirler. Bu da müşteriler için çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanılırken ve internetten araç seçerken mümkün olduğu kadar kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Kurumsal firmaları daha profesyonel hizmet vermekte ve müşteriler açısından verilen hizmetin kalitesi bu firmalarda daha yüksek olmaktadır. Aksi takdirde bilinmeyen bir yerden kiralanan araçlar ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir. Kiralanan araçlarda sorunlar çıkabilmekte ya da internetten resmi gösterilen araçla kiralanmak istenen araçlar farklı olabilmektedir.

VİP araç kiralama hizmetinde bulunan şoförsüz seçenekte kiralanan aracı kiralayan kişi kullanmaktadır. Eğer VİP araç kiralamada şoförlü seçenek tercih edilirse firmadan aracın yanında bir de şoför verilmekte ve kiralama süresince aracı bu şoför kullanmaktadır. Bu hizmet genellikle çok daha lüks araçlarda daha fazla tercih edilmektedir. Bu hizmetin karşılığı normal olarak diğer seçenekten daha fazla olmaktadır ve daha fazla ücret ödenmesi gerekmektedir. VİP araç kiralama hizmeti havalimanlarında olduğu gibi şehir merkezlerinde de bulunmaktadır. Burada bulunan güvenilir firmalarla iletişime geçilmesi ve araç kiralama konusunda anlaşılması durumda bu firmadaki görevliler aracı Esenboğa Havalimanına kadar getirmekte ve burada kiralayan kişiye teslim etmektedirler. Aynı şekilde aracı yine havalimanında teslim almaktadırlar.