Ünal Oto Kiralama Ankara

Ankara içerisinde faaliyet gösteren araç kiralama şirketlerinden bir tanesi olan Ünal Oto Kiralama ilk olarak 1996 yılında faaliyet göstermeye başlamışsa da vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde kısa sürede sektörün en üst seviyelerine gelmeyi başarmıştır. Ankara’da içerisindeki büyük araç kiralama talebine en kaliteli şekilde cevap veren firmalardan bir tanesi olan Ünal Oto Kiralama sindirerek büyüme hedefiyle yola çıkmış ve bunu da büyük ölçüde başarmıştır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetine öncelik veren firma çok ciddi bir müşteri kitlesi oluşturmayı başarmıştır. İnternet üzerinden de hizmet vermekte olan şirket böylece çok daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Araç filosunun genişliği ise başarının en önemli anahtarlarından bir tanesi konumunda yer almaktadır. Özellikle araçların yeni ve bakımlarının zamanında yapılmış olması büyük bir konfor sağlamaktadır.

Ünal Oto Kiralama şirketi tarafından hizmet alacak kişilerden bazı şartları yerine getirmesi istenmektedir. Bunlardan bir tanesi firma tek günlüğüne hizmet vermemekte ve buna bağlı olarak müşterilerin en az 2 günlük kiralama işlemi yapması gerekmektedir. Bunun dışında araçların teslim edileceği saatte gelmemesi durumunda ise ekstra cezalar uygulanmaktadır. Bu da müşterilere başlangıçta söylenmektedir. Bunların dışında Ankara Esenboğa Havalimanını kullanacak olan yolcular için de hizmet verilmekte ve insanlar havalimanından araçlarını direkt olarak alıp kullanmaya başlamaktadır. Ayrıca kullanım sonrasında araçlar yine buradan teslim edilmektedir. Bu da müşteriler açısından çok önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi olan Ankara içerisinde yer alan tarihi yapıların sayısının nispeten az olduğu hemen herkesin dikkatini çekmektedir. Bunun temel nedeni kentin uzun bir süre normal bir Anadolu kenti olmasından kaynaklandığı tarihçiler tarafından söylenmektedir. Cumhuriyetin ilk yıllarından başkent ilan edilmesinden sonra burada ciddi bir nüfus artışı yaşanmış ve kente böylece daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. Ankara içerisinde yer alan tarihi yapıların başında Altındağ bölgesi içerisinde yer alan tarihi kale gelmektedir. Ankara Kalesi adeta yıllara meydan okurcasına halen ayaktadır ve buraya gelen misafirlerine eşsiz bir güzellik sunmaktadır.