Turist Hotel Ankara Fiyatları

Ankara Ulus’ta bulunan Turist Otel standart şehir manzaralı odaları için kişi sayılarına bağlı olarak değişen fiyat politikası belirlemiştir. Standart bir odada tek başına konaklamak isteyen misafirler oda kahvaltı konseptiyle hizmet almakta olup gece için ödemeleri gereken ücret ise 118 lira şeklinde olmaktadır. Bu ücrette erken rezervasyon koşullarında herhangi bir iade durumu söz konusu olmayıp aynı hizmetten tek başına yararlanmak isteyen bir müşteri erken rezervasyon sonrası iade imkanının da kendisine sunulmasını istemesi halinde gecelik ücret olarak yaklaşık 130 lira bedel ödemek zorundadır. Özel banyo, tuvalet, klima ve televizyon gibi olanakların yer aldığı standart şehir manzaralı odalarda çift kişilik konaklamalarda ise müşterilerin ödemesi gereken tutar yaklaşık olarak 160 lira civarındadır ve bu tutara erken rezervasyon sonrası iptal koşulu dahil değildir.

Turist Hotelde çift kişilik konaklama isteyen ve erken rezervasyon sonra ücret iadesi koşulunun da mümkün olduğu seçeneği tercih eden müşterilerden istenen bedel ise gecelik 180 lira şeklindedir. İş ve turizm alanında yapılacak konaklamalarda müşterilerin aradığı konfor ve hizmeti tam olarak sağlamayı hedefleyen Turist Hotel, gerek merkezi konumda olması gerek sunduğu bar, otopark ve kuru temizleme gibi hizmetlerle de müşteri memnuniyetini artırmak için gereken planlamaları sürdürmektedir. İnternet bağlantısı, restoran ve kuru temizleme gibi hizmetlerden ekstra ücret ödemek kaydıyla yararlanabilmenin mümkün olduğu Turist Hotelde Türk ve Dünya mutfağından pek çok lezzeti cazip fiyat seçenekleri ile tadabilme imkanı sunulmaktadır.

Turist Hotelde konaklamak isteyen müşteriler otele saat 14.00 ve sonrasında giriş yapabilmekte ve otelden ayrılmaya karar verdikleri gün en geç saat 12.00 itibariyle çıkış yapmak zorundadırlar. Evcil hayvan veya rehber köpeğin girişine izin verilmediği Turist Hotelde müşteriler, odalarına ekstra yatak istemeleri halinde yatak başına 15 Euro ücret ödemek durumundadırlar. Çocuklar ile birlikte konaklamanın da mümkün olduğu Turist Hotelde 0 ile 2 yaş arasındaki çocuklar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilmenin mümkün olduğu Turist Hotelde konuklara sadece Türkçe olarak hizmet verilmektedir.