The Green Park Ankara Tanıtımı

Ankara içerisinde yer alan çok sayıdaki otelden birisi olan The Green Park insanların çok büyük ilgisini çekmekte ve bundan dolayı da otel yetkilileri bu ilgiye hem karşılık vermek hem de daha da artırmak için zaman zaman otel tanıtımı etkinlileri düzenlemektedir. Başkentin en önemli bölgelerinden bir tanesi olan Çukurambar’da bulunan otel içerisinde bulunan imkanlar insanların beklentilerini fazlasıyla karşıladığı gibi ayrıca bu alanda verilen hizmet kalitesini de sürekli yukarı taşımaktadır. İnsanların burada konaklamasının ardından diğer otellerden beklentisi de artmakta ve adeta sektöre yön buradaki hizmetler ile verilmektedir. Çankaya içerisinde yer alan TheGreen Park’ın en önemli özelliklerinden ve avantajlarından bir tanesi konumu olup bu sayede burada konaklayan müşterilerin kentin önemli noktalarına kısa sürede ulaşabileceği gibi istemeleri halinde de daha uzak noktalara toplu taşıma araçları ile gidebilmektedir.

TheGreen Park müşterilerine hizmet verirken içerisinde bulunan toplam 281 odayı kullanmaktadır. Söz konusu odaların 173 tanesi twin oda, 96 tanesi double oda, 6 tanesi executive oda, 3 tanesi engelli odası ve 1 tanesi de kral dairesi şeklindedir. Burada yer alan odaların içerisindeki toplam yatak sayısı ise 562 olup bu rakam son derce yüksek kabul edilmektedir. Ayrıca müşterilerden bir kısmının sigara konusundaki hassasiyetleri de dikkate alınmış olup bazı odalarda sigara içilmesi yasaktır. Böylece insanlar istemeleri halinde içinde daha önce sigara içilmemiş bir odayı tercih edebilmektedir. Odaların özellikleri farklı olsa da içlerinde TV, telefon, internet bağlantısı, güvenlik kasası, çay kahve seti ve banyo malzemeleri bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen malzemeler genel olup bunların dışında da çok sayı farklı eşya bulunmakta ve insanlar bunların sayesinde odalarında çok daha rahat etmektedir. Bunların dışında TheGreen Park içerisinde kongre ve toplantı salonundan SPA merkezine varıncaya kadar farklı hizmetlerin verildiği bölümler bulunmaktadır. Söz konusu bölümler arasından düğün organizasyonları da yapılabilmekte ve insanlar burada en mutlu günlerinden bir tanesini yaşayabilmektedir. Havuzda keyif yapmak isteyen ya da spor yapmak isteyen kişiler için de uygun bölümler bulunmaktadır.