Sonno Boutique Hotel Ankara Tanıtımı

Ankara’nın en gözde caddelerinden biri olan Tunalı Hilmi Caddesi’nde yer alan Sonno Boutique Hotel Ankara 2012 yılında hizmete açılmıştır. Otel lokasyon olarak kent merkezi, alışveriş merkezler, gezilecek yerler, havalimanı, bakanlıklar ve konsolosluklara oldukça yakın mesafede yer almaktadır. Öyle ki çoğu yere yürüyerek dahi ulaşmak mümkündür. Merkez Kızılay’a yürüme mesafesinde olan otel çıkışında istenilen yere trafiğe maruz kalınmadan kısa sürede araç ile de gidilmektedir. Özel aracı ile seyahat etmek isteyen konuklara otopark ve oto yıkama hizmeti sunan otel ayrıcalığı ile hizmet sunulmaktadır. Otel ile havalimanı arasında ise sadece 30 dakikalık mesafe bulunmaktadır.

Sonno Boutique Hotel Ankara standart, Jr. Suit, Suit olmak üzere 3 ayrı standartta oda seçeneği sunmaktadır. Tüm odalarda en üst standartlarda teknik donanım bulunmaktadır. Odaların hepsinde isteklere cevap veren hizmetler sunulmuştur.

• Standart Oda: 28 metrekarelik odalarda İtalyan mimarisi hakimdir. Konukların rahatlığını ön planda tutulmuştur. Farklı konfor seçenekleri ile hizmeti maksimum düzeyde sağlamaktadır.
• Jr. Süit Oda: 36 metre kareden oluşan odalarda oturma grupları, sınırsız içecek hizmeti (çay, bitki çayları, neskafe vb.) İtalyan mimarisi özel olarak tasarlanmış dekoru ile misafirlerin rahat etmesi amaçlanmıştır.
• Süit: 40 metre karelik süit odalarda ayrı oturma grupları yer almaktadır. 1 yatak odalı farklı yastık seçenekleri ve ücretsiz bitki çayı çay servisi ile İtalyan mimarisi ile hazırlanan dekor eşliğinde maksimum hizmet sunulmaktadır.

Tüm odalarda konukların temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri araçlar yer almaktadır. Klima, mini bar, wi-fi, televizyon oda da bulunmaktadır. Yanı sıra banyo da duş, saç kurutma makinesi, yağmur duş gibi seçenekler yer almaktadır. Totalde odalarda keyifli tasarım öğeleri ve ekstra tekstil ürünleri ile de konforun artması sağlanmaktadır. Otele giriş saati 14:00 olurken çıkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir. Kiralanan odaların kullanılmaması gibi durumlarda 72 saat öncesine kadar iptal edilmeyen odalarda ücretin iade edilmeyeceği belirtilmektedir. 1-6 yaş arasındaki çocuklar ücretsiz, 6-12 yaş arasındaki çocuklardan yarı ücret ve 12 yaş üzerindeki çocuklardan ise yetişkin ücreti alınmaktadır. Otel evcil hayvan kabul etmemektedir. Otel 206 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.