Point Hotel Ankara Fiyatları

Ankara sınırları içerisinde bulunan en güzel otellerden bir tanesi olan Point Hotel müşterilerine sunmuş olduğu uygun oda fiyatları ile dikkat çekerken otelin her dönem müşteri memnuniyetini sağlıyor olması da ayrı bir özellik olarak bilinmektedir. Ülkemizin başkenti olan Ankara’ya yıl içinde çeşitli dönemlerde gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından çok sayıda insan gelmekte ve bunların önemli bir kısmı şehir içerisinde yer alan otellerde konakladığından dolayı Point Hotel Ankara çok önemli bir işlevi yerine getirmekte ve insanların uygun fiyatlara burada konaklamasına imkan sağlamaktadır. Söz konusu durum insanları oldukça mutlu etmekte ve insanlar hem fiyatlardan hem de sağlanan hizmet kalitesinden memnun kalmakta ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmaktadır.

Point Hotel içerisinde farklı tipte odalar bulunmakta ve bunlardan bir tanesi Deluxe tek geniş yataklı odadır. Odanın toplam büyüklüğü yaklaşık olarak 25 m2 iken içerisinde temel ihtiyaçların karşılayacak eşyalar bulunmaktadır. Modern bir dekora sahip olan oda içerisinde adında anlaşılacağı gibi geniş bir oda bulunmakta ve bu odanın içerisinde TV, minibar, telefon ve ütü imkanı bulunmaktadır. Şehrin manzarasını izleme fırsatı veren bu odada ayrıca bornoz, saç kurutma makine ve buna benzer banyo malzemeleri bulunmaktadır genel özellikler bu şekilde olan odanın gecelik fiyatı ise sadece 97 Euro’dur. İnternet üzerinden yapılacak rezervasyonların daha sonra iptal edilmesi durumunda belli bir miktar ceza ödenmesi gerekmektedir.

Point Hotel içerisinde bulunan bir diğer oda türü ise JuniorSuit’tir ve burada konaklamak isteyen kişilerin ödemesi gereken ücret ise 143 Euro’dur. Odanın toplam büyüklüğü 55 m2 olup insanların bir odadan bekleyebilecekleri her şey burada bulunmaktadır. Özel bir banyoya sahip olan odanın içerisinde ayrıca oturma bölümü de bulunmaktadır. Ses yalıtımı, internet, banyo malzemeleri, minibar, güvenlik kasası, çay yapma imkanı ve klima gibi çok sayıda olanak bulunmakta ve insanlar bunların sayesinde çok rahat bir konaklama geçirmektedir. Bu oda için de iptal durumunda ceza ödenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı da rezervasyon yapmadan önce kesin kararın verilmesi gerekmektedir.