Ordu-Giresun Aktarmasız uçak bileti

Ordu Giresun Havalimanına aktarmasız olarak İstanbul, Ankara gibi kentlerden sefer düzenleyen yerli havayolu şirketleri mevcut olup erken rezervasyon fırsatlarını takip etmek suretiyle ucuz fiyata uçak bileti satın alabilmek mümkün olmaktadır. Pegasus havayolu şirketi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı olarak direk uçuşlar ile Ordu Giresun Havalimanına ulaşım sağlamakta olup saat 07.45’te harekete geçen uçak saat 09.25’te, saat 19.10’da harekete geçen Pegasus uçağı ise saat 20.50’de Ordu Giresun Havalimanında olmaktadır. İstanbul ile Ordu Giresun destinasyonunda Pegasus havayolu şirketi uçak bileti fiyatları ise 95 lira ile 120 lira arasında değişim göstermektedir. Anadolu Jet Havayolu şirketi de İstanbul’dan Ordu Giresun Havalimanına gerçekleştirdiği uçuşlarında Sabiha Gökçen Havalimanını tercih etmekte olup saat 08.15’te kalkış yapan uçak yaklaşık 2 saatlik yolculuk süresi ile birlikte saat 10.00’da varış noktasına iniş yapmaktadır.

Anadolu Jet firmasının aynı güzergahta gerçekleştirdiği bir diğer seferi ise saat 19.10’da gerçekleştirilmekte olup saat 20.55 civarında Ordu Giresun Havalimanında olmaktadır. Anadolu Jet fiyatlarına bakıldığında ise saat her iki sefer için müşterilerden talep edilen bedel yaklaşık olarak 120 lira civarındadır. Türk Havayolları şirketinin saat 09.50’de İstanbul Atatürk Havalimanından kalkış yapan uçağı ise yaklaşık 1.5 saatlik yolculuk sonunda saat 11.25 dolaylarında seferini tamamlamaktadır. Firmanın bir diğer Atatürk Havalimanı çıkışlı saat 15.25 seferi direk uçuşla saat 17.10’da, saat 23.50 kalkışlı seferi ise saat 01.25’te Ordu Giresun Havalimanına ulaşmaktadır. Türk Havayolları İstanbul ile Ordu Giresun Havalimanında gerçekleştirdiği sefer için yolcularından 150 lira ücret talep etmektedir.

İstanbul haricinde Ankara Esenboğa Havalimanından gerçekleştirilecek seferler ile birlikte aktarmasız olarak Ordu Giresun Havalimanına ulaşım sağlamak mümkün olmaktadır. Anadolu Jet havayolu şirketinin saat 08.15’te kalkış yapan uçağı yaklaşık 1 saatlik yolculuk süresi ile birlikte saat 09.25 civarında seferini tamamlamakta ve bu sefer için yolcuların ödemesi gereken tutar ise 55 lira şeklinde olmaktadır. Benzer şekilde Ordu Giresun Havalimanından Ankara ve İstanbul gibi kentlere aktarmasız olarak uçuş gerçekleştirmek mümkündür.