Latanya Hotel Ankara Kapalı Havuz keyfi

Merkezi bölgede bulunan Latanya Hotel toplam 291 oda ile müşterilerine hizmet vermektedir, oldukça büyük bir otel olan kapalı havuz hizmetide bulunan Latanya, özellikle yüzme havuzu ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Latanya Hotelinde bulunan kapalı havuzu, farklı yapısı ile müşterileri etkilemekte ve müşteriler her mevsimde burada suya girerek rahatlama imkânı bulmaktadır. Kapalı yüzme havuzun olduğu bölümde SPA merkezi de bulunmakta olup bu merkez sauna ve buhar odası gibi yerler bulunmaktadır. Bunlarla beraber tam bir rahatlama merkezine dönüşen bölümden otelde kalan bütün müşteriler yararlanabilmektedir. Otelde kalan ve zamanı olan hemen herkes buraya mutlaka uğramakta ve havuz keyfi yaşamaktadır.

Latanya Hoteli kapalı havuzun dışındaki imkânları ile de müşterilerin otelde keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Otelde bulunan spor salonunda birçok spor aleti bulunmakta olup müşteriler bu aletleri kullanarak spor yapabilmektedir. Bunlar dışında otelde toplantı ve konferans salonları da bulunmakta ve buralar önemli toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Latanya Hoteli Ankara’nın en merkezi yerlerinden birinde bulunduğundan dolayı pek çok önemli merkeze yürüme mesafesindedir. Etnografya müzesine yürüyerek sadece 33 dakikada, Kocatepe Camisine ise yürüyerek sadece 11 dakikada ulaşılabilmektedir. Bundan dolayı oteli kalan bazı kişiler araç ya da toplu ulaşım seçeneklerini kullanmadan yürüyerek işlerini halletmekte ya da yürüyerek şehri gezmektedir. Latanya Hotelinin konumu bundan dolayı müşterilere büyük avantaj sağlamaktadır.

Latanya Hotelinin bulunduğu bina toplam 7 kattan oluşmaktadır, böylece üst kattaki odalarda kalan müşteriler Ankara manzarasının tadını çıkarmaktadır. Otelin havuzunda serinledikten sonra Ankara manzarası eşliğinde kahve yudumlamanın keyfi çok farklı olmaktadır. Oteldeki odalardaki eşyalar yerleştirilirken müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılmıştır. Temel ihtiyaç olarak görülen televizyon, internet gibi hizmetler tüm odalarda bulunmaktadır. Ayrıca odalarda minibar, klima ve içecek hazırlamak için kullanılabilecek elektrikli su ısıtıcıları bulunmaktadır. Otelde farklı özellikte odalar bulunmakla birlikte genel olarak odaların çoğu standart oda tipindedir. Standart odaları fiyatları döneme bağlı olarak değişkenlik gösterse de ortalama olarak 295 lira ile 195 lira arasında değişkenlik göstermektedir.