JW Marriott Hotel Çankaya İlçesinde

Büyük görkemli binası ve modern mimarisi ile Ankara Çankaya ilçesinde bulunan JW Marriott Hotel herkesin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Ankara’nın en yeni ve lüks otelleri arasında yer alan JW Marriott Hoteli, kişiye özel hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Söğütözü bölgesinde yer alan JW Marriott Hotelin konumu, politik noktalara ve iş merkezlerine oldukça yakındır. JW Marriott Hotel bünyesinde güneşlenme imkânı bulunan açık havuz, kapalı yüzme havuzu ve SPA merkezi bulundurmaktadır. Bu ve bunun birçok imkân bulunan hotel müşterilerine eşsiz rahatlık sağlamaktadır. İnternet imkânından otoparka kadar birçok hizmet ise ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.

JW Marriott Hotelin odaları da oldukça özenli bir şekilde tasarlanmış ve müşterilerin rahat etmesi için bütün ayrıntılar düşünülmüştür. Odaların tamamında müşterilerin rahat bir şekilde izleyebileceği büyük ekranlı televizyonlar bulunmaktadır. Uydu yayınına sahip olan televizyon dışında son teknolojiye sahip klimalar odaları gerektiğinde soğutmaktadır. Odanın içerisine eşyalar basit bir şekilde yerleştirilmemiş ve özenli bir şekilde bütün oda dekore edilmiştir. Odanın içerisinde mini bar bulunmakta ayrıca bunun dışında otelde kalan kişilerin odalarında çay ya da benzer sıcak içecekleri hazırlayabileceği elektrikli su ısıtıcıları bulunmaktadır. Bu ısıtıcılar sayesinde her türlü sıcak içecek hazırlanabilmektedir. Bunun dışında odada bulunan banyo da aynı şekilde dizayn edilmiştir. Banyoda her ayrıntı düşünülmüş ve buna göre eşyalar yerleştirilmiştir.

JW Marriott Hoteli Çankaya ilçesinin Söğütözü olarak tabir edilen bölgesinde, birçok merkeze yakın konumda bulunmaktadır. JW Marriott Hotel Anıtkabir’e sadece 4 km uzaklıkta bulunurken Kocatepe Cami’sinin ise 5 km uzağında yer almaktadır. Hotel bundan dolayı tercih edilebilecek bir yerde bulunmaktadır. Yukarıda bahsedilen ve müşterilerine sunmuş olduğu imkânlar da dikkate alındığında Ankara içerisinde tercih edilebilecek oteller arasında yer almaktadır. Hotel ayrıca yemekleri ile dikkat çekmekte ve bünyesinde bulundurduğu restoran ile müşterilerini adeta kendisine hayran bırakmaktadır. Burada Türk yemekleri olduğu gibi dünya mutfağından örnekler de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bunun dışında içecek servisi yapan kafe tarzı bölümlerde bulunmaktadır. Buralarda hafif atıştırmalıklarda bulunmaktadır.