İbis Hotel Ankara Airport fiyatlar

2018 yılı için özel fiyatları ile konuklarını ağırlayan İbis Ankara Airport Hotel Eseboğa Havalimanına 2 km uzaklıkta bulunmakta ve kaliteli hizmetin sunulduğu otelde farklı birçok imkan sağlanmaktadır. 7/24 resepsiyon hizmetlerinin aktif olduğu otelde ücretsiz wifi, klima, kablolu televizyon, kasa, banyo, duş, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Otelin a la carte restoran servislerinde açık büfe kahvaltı seçeneği de yer almaktadır. Sigara kullanmayan konuklar kendilerine uygun odalarda da konaklayabilmektedir. Şehir merkezine otelde yer alan araç kiralama seçenekleri ile ulaşmanız da mümkün olmaktadır. Yanı sıra otel yakınında yer alan gezilecek bir çok alan mevcut olmaktadır. Ücretsiz kahvaltı etkinliğinden sonra ikram edilen menüler ücretli olarak sunulmaktadır. İbis Hotel Ankara Café’de yer alan menü seçenekleri ile keyifli bir akşam yemeği tercih etmek mümkündür.

İbis Ankara Airport otelde çift kişilik standart bir oda fiyatı 232 TL’den başlayan fiyatlarla konuklarına tahsis edilmektedir. Geniş yatak odası, çalışma masası, acil çıkış haritası, telefon ekstra bebek yatağı, kahve ya da çay yapma seçeneği otelin sunduğu imkanlar arasında yer almaktadır. Kampanyalı fiyatlara bakıldığında 182 metre kare çift kişilik odalarda 1 gece konaklama bedeli 232 TL olarak belirtilmektedir. Kahvaltı fiyata dahil edildiğinde ise 257 TL olarak ücretlendirme gerçekleşmektedir. Evcil hayvanların da ücretsiz konaklayabileceği bir otel olan İbis Ankara’da kalınacak gün sayısı kadar ücret bedele eklenmektedir. 1 odada maksimum 2 kişinin kalabileceği otelde kalınacak gün sayısı kadar ücret ödenmektedir. Birden fazla oda kiralandığı durumlarda ise iki oda fiyatı şeklinde ödeme yapılmaktadır. Örneğin 1 çift 3 günlük konaklama gerçekleştirmeyi planladığında çift kişilik bir oda için
232 TLx3 şeklinde ödeme yapmak durumundadır. Aynı şekilde farklı 2 oda tutulduğunda da fiyat değişikliği gerçekleşecektir.

Ankara’nın en gözde otelleri arasında yer alan İbis Ankara Airport Hotel konuklarını yüksek hizmet kalitesi ile ağırlamaktadır. Uygun ödeme seçenekleri kampanyalı kredi kartlarına özel 31.12.2018 tarihine kadar ek taksit seçeneği ayrıcalığı da sunmaktadır. Oline rezervasyonlarda zaman zaman uygulanan indirimler ile tasarruflu konaklama imkanı da mevcut olmaktadır.