Hotel Etap Mola Ankara Tanıtımı

Ankara içerisinde faaliyet gösteren ve uygun fiyatlara insanların konaklayabileceği Hotel Etap Mola daha fazla insana ulaşabilmek için zaman zaman otelin tanıtımı için farklı etkinler yapmaktadır. Hotel Etap Mola Ankara tanıtımı için yapılan etkinlikler insanların çok büyük ilgisini çekmekte ve bir anlamda işletme amacına ulaşmaktadır. Ankara’nın en işlek noktalarından birisi olan Kızılay Mahallesi sınırları içerisinde bulunan söz konusu işletme, 3 yıldızlı olarak hizmet vermektedir. Böylece nispeten biraz daha uygun fiyata burada konaklamak mümkün hale gelmektedir.

Etnografya Müzesi yakınlarında yer alan bu otelin toplamda 66 tane odası bulunmaktadır. Odaların özellikleri incelendiğinde bazılarının tek kişilik bazılarının ise çift kişilik olduğu tahmin ediliyor. Fakat buradaki en önemli hususlardan bir tanesi, farklı kalitede odaların bulunmasıdır. Odaların büyük bölümü standart ölçülerde olmasına karşın biraz daha lüks oda isteyen kişiler için özel olarak dizayn edilen birkaç oda vardır. Bunların ücretleri de diğerlerinden biraz daha fazladır. Fakat insanların lüks oda ihtiyaçlarının karşılanması adına son derece önemli bir uygulama olduğu söylenebilir. Ayrıca otel binası içerisinde restoran ve bar gibi alanlar da vardır ve insanlar bu ihtiyaçlarını gidermek için otelin dışına çıkmak zorunda kalmamaktadır.

Hotel Etap Mola, Ankara’nın en merkezi noktalarından birisinde yer almaktadır. Kızılay Meydanı ile otel arasında 7 dakikalık bir yürüme mesafesi vardır ki söz konusu mesafe son derece kısadır. İnsanlar küçük bir yürüyüş yaparak Ankara’nın başkentine gelebilir. Böylece burada istedikleri işi rahatlıkla halledebilecekleri gibi farklı şekilde de zaman geçirebilirler. Başkentin kalbi olarak kabul edilen Kızılay, insanların yoğun olarak geldikleri bölgelerden bir tanesidir.

Otellerin en önemli özelliklerinden birisi de çocuklu ailelerin ihtiyaçlarının karşılanmasıyla ilgilidir. Çocuklu aileler buraya geldiklerinde ihtiyaçları etkin olarak karşılanmaktadır. Çocuk eğlence alanları, ücretsiz çocuk yatağı bunlardan bazılarıdır. Bunların yanı sıra, eğlence noktalarına da çok yakın bir konumda bulunması çocuklar için çok önemlidir. Ankara Sanat Tiyatrosu içerisinde çocuklara uygun oyunlar takip edilerek buraya gidilebilir. Genel olarak otelin insanların beklentilerini önemli ölçüde karşıladığı söylenebilir.