Holiday inn Ankara Otel

Ülkemizin başkentinde çok sayıda otel bulunmakta olup Holiday inn Ankara da bunlar arasında yer almakta ve müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmet ile dikkat çekmektedir. Dünyanın birçok noktasında çok sayıda oteli bulunan şirketin Ankara’da da Holiday inn Ankara adı ile oteli bulunmakta ve dünyanın dört bir yanından başkente farklı amaçlarla gelen kişilerin önemli bir kısmı konaklamak için burayı tercih etmektedir. Kentin Kavaklıdere bölgesinde yer alan otel 2013 yılının Aralık ayında hizmet vermeye başlamış ve söz konusu tarihten sonra insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kavaklıdere’nin konum olarak hem bürokratik noktalara hem de ticari merkezlere yakın olması ya da buradan ulaşımın kolay olması gelen kişilerin konaklamak için burayı tercih etmesine neden olmaktadır.

Dünyanın farklı noktalarından toplamda 4697 oteli bulunan şirket bunlardaki 686.873 oda ile insanlara hizmet verirken turizm noktasında en fazla odaya sahip kuruluşlardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Burada yer alan binada ise toplamda 83 oda bulunmakta ve bunlarla insanlara hizmet vermektedir. Odalarda bulunan imkanlar ile insanların beklentilerini fazlasıyla karşılayan firma ayrıca farklı noktalarda sağlamış olduğu imkanlarla insanların burada daha da rahat etmesini sağlamaktadır. Müşterilerin her türlü isteklerini kısa sürede yerine getirilmesi ve gerektiğinde dışarıdaki noktalar için düzenlemeler ya da ayarlamalar yapılması özellikle burayı tanımayan yabancı kişilere ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Sağlanan kolaylıklar ise kısa sürede memnuniyete dönüşmekte ve böylece her iki tarafta mutlu olmaktadır.

Holiday inn Ankara içerisinde farklı tipte odalar bulunmakta ve bunlardan bir tanesi standart odalardır. Adından da anlaşılacağı gibi standart özelliklerin bulunduğu oda içerisinde yatak, oturma koltuğu, TV, telefon, internet, minibar, banyo malzemeleri ve benzer eşyalar yer almaktadır. Diğer odalar ise Executive ve Suit tipte olup buradaki imkanlar çok daha fazladır. İnsanlar kendi imkanları ölçüsünde bunlar arasından bir tanesini tercih etmekte ve dolayısıyla da ihtiyacına yönelik odayı rahatlıkla bulmaktadır. Suit odalar içerisindeki imkanlar daha lüks olduğundan buradaki uzun süreli konaklamalar insanlara kendilerini evlerinde gibi hissettirmekte ve mutlu etmektedir.