Holiday Inn Ankara Kavaklıdere Adres Bilgi

Ankara da bulunan Kızılay ve Esenboğa Havalimanı servislerine yürüme mesafesindeki yakınlığı ile bilinen iş hayatının ortasında olan Holiday Inn konaklamak isteyenler için adres bilgisi tam olarak Kavaklıdere mevkiinde Tunus Caddesi Numara 7 de bulunmaktadır. Holiday Inn Ankara Kavaklıdere adres bilgisi ulaşımına yukarıdaki adresi navigasyon uygulamalarından daha net bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İş için gelen ve otelde konaklamak isteyenler 7/24 açık iş merkezine rahatlıkla ulaşabilirler. İş için gerekli olan yazıcı, kopyalama işlemlerini, tarayıcı ve ofis malzemelerini kullanma imkanlarına erişebilirler. İş hayatına ek eğlence ve dinlenme adına, koşu bantları, bisiklet, serbest ağırlık ve fitness ekipmanları gibi aletlerle spor yapabilirler. Minigym rahatlığı veren otelde donanımlı egzersizlerini yapabilirler. Ücretsiz spor merkezlerinden 24 saat yararlanabilirken çalışma saatleri sabah 06.00 ve akşam 23.00 arasındadır. Eğlence mekanı adına otelde birde mini kokteyl bar bulunmaktadır. Bulunduğu mevki çevresinde, oldukça fazla eğlence mekanı bulunmaktadır.

Temizlik de çok önemli bir konu, diyenler için otel de günlük oda temizliği artı haftalık genel temizlik yapılmaktadır. Kat hizmetlerine de sabah 08.30 ile akşam 17.00 arasında da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kuru temizleme hizmeti ve iş hayatının olmazsa olmazı iken sabah 08.00 ve akşam 16.30 arasında da bu bölümden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Otel içinde Wi-fi hizmeti, kablolu internet mevcut bulunmaktadır. Oda da, iş merkezinde, açık alanlarda ve toplantı salonlarında bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Üyelere ücretsiz internet hizmeti sağlamaktadır.

Holiday Inn’in verdiği hizmetler de ihtiyacınız olabilecek her şey mevcuttur. Congierge hizmetleri, seccade bulunmak, uyandırma servisi hizmeti, döviz bozdurma işlemlerini yapabileceğiniz alan, kapıcı, bagaj saklama alanı mevcuttur. Ayrıca otel de nöbetçi doktor bulunmaktadır.

Misafir odaların da ise ev konforunu sunmak için geniş yatakları, çift camlı pencereleri, düzenleniş son teknoloji banyoları, 32 Ekran LED TV ve kablolu ve kablosuz internetleri mevcuttur. Süitler lüks, şık ve zarif tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Jakuzi, 40 Ekran LED TV ve media hub özellikleri de eklenmiştir. Rahatlığınız için tasarlanmış Holiday Inn, Çukurambar’da da yeri bulunmaktadır.