Gordion Hotel Special Class Ankara

Ankara içerisinde faaliyet gösteren otellerden birisi olan Gordion Hotel Special Class vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin konforlu bir şekilde konaklamasını etkin olarak karşılamaktadır. Bu özelliği nedeniyle Gordion Hotel Special Class Ankara, yılın hemen hemen her döneminde yüksek doluluk oranı yakalamakta ve müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayarak onların memnun olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla da gerek burada yaşanan insanların gerekse de dışarıdan kente gelen kişilerin sıklıkla tercih ettiği otellerden birisi olarak gösterilmektedir.

Ankara’nın en önemli ilçelerinden olan Çankaya içerisinde bulunan Gordion Hotel, toplamda 45 odayla müşterilerine hizmet vermekte ve bu odaların kalitesi kademeli olarak değişmektedir. Böylece lüks odalarda konaklamak isteyen kişilerin bu alandaki ihtiyaçları da karşılanmış olmaktadır. Odaların haricinde otelin farklı bölümleri de bulunmakta ve insanlar bu bölümler sayesinde otelde çok daha keyifli zamanlar geçirmektedir. Tüm bunlar, yukarıda bahsedilen doluluk oranının temel kaynaklarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Restoran bölümü sayesinde müşteriler gerek ülkemizin gerekse de dünya mutfağının en güzel örneklerini tatma imkanı bulmaktadır ki söz konusu imkan insanlara çok büyük bir keyif vermektedir.

Gordion Hotel Special Class, konum itibariyle çok özel bir noktadır. Bilindiği gibi Çankaya, Ankara’nın en elit mekanlarından bir tanesi olarak bilinmektedir ve buradaki sosyal çevre son derece moderndir. Bundan dolayı da insanlar burada konaklarken bu durumun sağlamış olduğu rahatlığı da çok yakından müşahede etmektedir. Ankara kent merkezine son derece yakın olan otel, Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde yer almaktadır. Caddenin direkt üzerinde olmasa dahi caddeye sadece 1 dakikalık uzaklıktadır ki bu da son derece önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Bu caddeye olan yakınlık çok sayıdaki önemli merkeze de son derece yakın olunması anlamına gelmektedir.

Otel içerisinde yer alan odaların imkanları, insanların temel ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacak seviyededir. Söz konusu odaların içerisinde minibar, TV, telefon, banyo malzemeleri ve benzer eşyalar vardır. Ayrıca ücretsiz internet de odaların tamamında mevcuttur. Bu sayede insanlar çok büyük bir kolaylık yaşamakta ve buradan keyif almaktadır