Etimesgut City Hotel

Ankara ilçelerinden bir tanesi olan Etimesgut içerisinde yer alan City Hotel bölgede konaklama ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılarken müşterileri için farklı kalitedeki oda seçenekleri de sunmaktadır. Ülkemizin başkenti olan Ankara’nın merkezi sayılabilecek konumlarından bir tanesinde bulunan City Hotel vermiş olduğu kaliteli hizmet ile dikkat çekerken otelin konumunda önemli noktalara sağlanan toplu ulaşım seçeneği müşterilere farklı bir kolaylık sağlamaktadır. Odalarda yer alan LED TV, internet, minibar ve su ısıtıcısı gibi hizmetler sayesinde insanlar temel ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilmekte ve bunlar için herhangi bir ücret ödemek durumda kalmamaktadır. Ayrıca konaklama dışında toplantı ya da farklı bir organizasyon yapma gibi imkanlar da sağlamakta olup bu bakımdan son derece ciddi imkanlara sahip olduğu görülmektedir.

Etimesgut City Hotel içerisinde yer alan salonlarda balo ya da toplantı yapılabilmektedir. 80 ya da 100 kişiye kadar olan balolar için hizmet veren otel kurum ya da kuruluşların bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunların dışında burada konaklayan kişiler için bina içerisinde restoran ve SPA gibi hizmetler de verilmektedir. Restoranda görevli aşçılar tarafından yapılan leziz yemekler müşterilerin büyük beğenisini kazanırken SPA salonu da müşterilerin rahatlamasını ve günün yorgunluğunu atmasının en kolay yollarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Burada görev yapan uzman personel tarafından verilen masaj hizmetleri sayesinde konuklar rahatlamakta ve ertesi güne daha iyi bir şekilde hazırlanmaktadır.

Ankara ülkenin en güzel kentlerinden bir tanesi konumunda bulunmaktadır. Kent içerisinde yer alan doğal güzellikler ve parkların dışında öneli yapılarda insanların büyük ilgisini çekmektedir. Özellikle kentin bütün manzarasının görüldüğü Atakule’ye vakti olan herkes uğramakta ve buradan Ankara’yı seyretmektedir. Atakule dışında kentte yer alan Mogan Gölü ise insanların piknik ve dinleme alanı olarak kullandığı bir mekan olarak bilinmektedir. Doğallığından bir şey kaybetmemiş olan bu göle gelen kişiler ciddi şekilde huzur bulmaktadır. Ayrıca başkentin ilçelerinden bir tanesi olan Keçiören’de yer alan devasa akvaryum birçok deniz canlısının yakından görülmesine imkan tanımakta ve insanların farklı bir deneyim elde etmesini sağlamaktadır.