Esenboğa Havalimanı Transfer ücretleri

Esenboğa Havalimanı Transfer ücretleri

Esenboğa Havalimanı şehir merkezine 28 kilometrelik mesafede bulunmaktadır ki bu durum gelen yerli ve yabancı misafirlerin uygun yolculuk ücretleri ile merkeze transfer konusunu gündeme getirmektedir. Havacılık sektöründe havaalanları genellikle kent merkezinden uzağa, uçakların rahatça iniş ve kalkış yapacakları geniş arazilere yapıldığından terminale inen yolcular Esenboğa Havalimanı transfer ücretleri gibi ücretli ve ücretsiz bir şekilde ulaşımlarını sağlamak gerekiyor. Esenboğa Havalimanından kent merkezine yaklaşık olarak yarım saatte ulaşılmaktadır. Şayet trafik varsa bu zaman 1 saate kadar çıkmaktadır. Ülkemizin başkenti olduğundan dolayı, iş adamları, kurumsal işleri bulunanlar, kenti gezmek isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Ziyaretlerde misafirlerin transferini sağlayacak birçok firma bulmak mümkündür.

Havaalanı çevresinde transfer firmaları bulunmaktadır. Kaliteli, güvenli ve konforlu ulaşım sağlayan bu firmaların ücretleri tercih edilen araca göre değişmektedir. Araçlar 1 ile 4 kişilik, 5 ile 8 kişilik, 9 ile 14 kişilik olmaktadır. Gelen misafirler sayı durumuna göre son model ve lüks araçlardan birini tercih edebilirler. Son model araçlar dilenirse şoförlü de kiralanabilir. İş dolayısı ile gelmiş ve yoğun bir çalışma içerisinde bulunan kişilerin trafik stresine girmeden, araç içinde çalışmalarına devam ederek transferini sağlaması şoförlü araçlarla mümkün olacaktır. Anıtkabir, Türkiye Büyük Millet Meclisi gibi ülkemizin en değerli mekanlarına ev sahipliği yapan Ankara’da transfer ücretli diğer kentlere göre daha uygundur. Firma sayısının fazla olması rekabeti beraberinde getirmektedir ki bu da ücretlere olumlu yansımaktadır.

Kentte bulunan transfer hizmetleri sadece Ankara içi için geçerli değildir. Dileyen misafirler evleri ile meşhur Beypazarı ve diğer ilçelere gidebilir, isteyen de farklı illere transferini sağlayabilir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama mümkün olmaktadır. Alana gelmeden transfer aracının hazır olması acil işi olanlar için çok değerlidir.  Bundan dolayı firmalar web sitesi üzerinden online rezervasyon kabul etmektedir. Misafirlere pratiklik kazandıran bu özellik sayesinde zaman kaydı yaşanmamaktadır. Transfer için normal standartlarda binek araçlar bulunduğu gibi özel donanımlı V.İ.P araçlar da bulunmaktadır. Üst düzey bir hizmetin sunulduğu V.İ.P araçlar kendini daha özel hissetmek isteyenlere sunulan bir alternatiftir. Oldukça uygun ve ekonomik fiyatlarla yapılan transferler dilenirse uzun vadeli ödeme planları ile kullanıcılarını rahatlatmaktadır.