Enterprise Ankara Kiralık Araçlar

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden bir tanesi olan Enterprise Ankara içerisinde faaliyet göstermekte ve filosunda bulunan kiralık araçlar ile insanların ihtiyaçlarına yönelik olarak araçları daha rahat bulmasını sağlamaktadır. Ankara’nın özel durumu nedeniyle gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından sürekli turistler gelmekte ve bunların bir kısmı Enterprise şirketinin sağlamış olduğu kiralık araçlar sayesinde şehir içerisinde işlerini daha rahat halledebilmektedir. Enterprise 1957 yılında kurulmuş olup dünyanın ilk kurumsal araç kiralama şirketleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca şirket 85 farklı ülkede toplamda 9000 ofis ile hizmet vermektedir. Dünyanın en büyükleri arasından bulunan firma hizmet ağı ve kalitesi bakımından birçok firmadan üstündür.

Enterprise araç kiralama şirketinin filosu oldukça geniş olup söz konusu durum Ankara için de geçerlidir. Başkent içerisinde yer alan farklı ofislerdeki çok sayıdaki araç müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Söz konusu araçlar arasında Renault, Hyundai, Peugeot ve Ford gibi farklı markaların modelleri bulunmaktadır. Bu markalar için ödenmesi gereken ücretler ise farklılık göstermektedir. Aynı marka aracın farklı modelleri için bile istenen ücretler birbirinin aynı olmayıp söz konusu durum araçların özellikleriyle ilgilidir. Araçların özelliklerinin artması fiyatların anlamına gelmekte olup bunun dışında fiyatlar marka ve model göre de değişmektedir. Renault Clio aracın manuel viteslisinin günlük kiralama ücreti 113 TL iken aynı aracın otomatik viteslisinin kiralama ücreti 155 TL’dir. Dolayısıyla da viteslerin özelliği dahi ödenmesi gereken ücretlerde ciddi farklılıklar oluşturmaktadır.

Dünyanın en büyük şirketleri listesinde 16. sırada bulunan Enterprise dünya çapındaki ofislerinde toplamda 1,9 milyon araca sahiptir ve söz konusu araçlar sayesinde insanlara çok daha kaliteli hizmet vermektedir. Yapılan araştırmalarda müşteri memnuniyeti noktasında da önemli bir başarı sağlayan firma bundan dolayı son 9 yıldır araç kiralama sektörünün en iyisi seçilmektedir. Ülkemizde 27 ilde hizmet veren şirketin toplam ofis sayısı ise 50 olup bunlar arasında Ankara’da bulunmaktadır. Ülkemizde ilk defa 2004 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmanın kısa sürede büyümesi vermiş olduğu kaliteli hizmet ile mümkün olmuştur.