Divan Çukurhan Ankara yiyecek içecekleri

Kaliteli hizmeti ile tanınan oteller arasında Divan Çukurhan Oteli yemek ve yiyeceklerinden çok başarılı söz ettirmeyi başarmış olmakla birlikte, Divan Çukurhan Oteli Ankara’nın önemli merkezlerinden birisi olan Ankara Kalesine yakın bir konumda bulunmaktadır. Otel müşterilerini daha iyi ağırlamak için farklı hizmetler sunmakta olup bu hizmetler arasından yiyecek ve içecek seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Divan Çukurhan Otelin muhteşem manzarası ile güne başlayan müşteriler, bu manzara eşliğinde güzel bir kahvaltı keyfi yaşamaktadır. Kahvaltıda farklı lezzetlere yer verilmekte ve bunun için Türk ve dünya mutfağından yararlanılmaktadır. Otelde kalan yabancı kişiler kahvaltıda özellikle Türk yöresel ürünlerin tatmak istemekte ve bu ürünlere yoğun ilgi göstermektedirler.

Divan Çukurhan Otelinde bulunan restoran müşterilerine öğle ve akşam yemelerinde birbirinden farklı lezzetler sunmaktadır. Alanında tecrübeli ve uzman olan aşçılar, Türk ve dünya mutfağının en fazla tercih edilen lezzetlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca bilinen lezzetlerin dışında bilinmeyen ve saklı kalmış lezzetleri de müşterilerin masasına taşımaktadır. Yemek dışında müşterilere farklı içecek seçenekleri de sunulmakta, içecek çeşitliliği sağlanarak müşterilerin otelde rahat etmelerine katkı da bulunulmaktadır. İçeceklerde de yemeklerde olduğu gibi Türkiye’ye ve dünyaya ait örnekler müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Divan Çukurhan Otelinde kalan bir kişi, yiyecek ve içecek konusunda dışarıda bulabileceği birçok lezzeti otelde de bulabilmektedir. Bu da müşterilere olumlu şekilde yansımakta ve otelden memnun bir şekilde ayrılmaktadırlar.

Divan Çukurhan Otelinin yiyecek ve içecek konusundaki başarısı diğer alanlarda da görülmektedir. Odaların tasarımlarına büyük özen gösterilmiş ve farklı bir görünüm sağlanarak müşterileri etkilemek amaçlanmıştır. Odaların içerisinde müşterilerin rahat edebilmesi için birçok ayrıntı düşünülmüş ve buna göre eşyalar yerleştirilmiştir. Odalarda uydu bağlantılı televizyon ve internet olmak üzere birçok hizmet sağlanmaktadır. Odalar günün her saatinde oda servisi yapılabilmekte olup isteyen müşterilerin kendi içeceklerini hazırlaması için gerekli olan elektrikli ısıtıcı, çay ve kahve makineleri de bulunmaktadır. Divan Çukurhan Oteli müşterilerine farklı oda seçenekleri sunmakta olup bu odaların fiyatları ortalama 280 lira ile 420 lira arasında değişiklik göstermektedir.