Crowne Plaza Ankara Özel Toplantı odalı

Yenimahalle bölgesinde bulunan Crowne Plaza otel özel olarak toplantı salonuyla dikkatleri üzerine çekmektedir, Otel 16 katlı binasında 5 yıldızlı olarak hizmet vermektedir. Müşterilerine pek çok hizmet sunmaktadır. Otel içerisinde müşterilerin kullanabileceği özel toplantı salonları bulunmaktadır. Bu odalarda otelde kalan müşteriler özel toplantılarını gerçekleştirebilmektedir. Bu toplantılara otelde kalmayan ve dışarıdan gelen katılımcılarda katılabilmektedir. Bu hizmetiyle otel, özellikle belli profildeki müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunun dışında otel içerisinde daha büyük toplantı ve konferans salonları da bulunmaktadır. Bu salonlarda çok daha büyük toplantılar ve konferanslar düzenlenmektedir. Ayrıca Crowne Plaza Otelinde bulunan bu büyük alanlar düğün gibi özel törenlerde de kullanılmaktadır. İnsanlar hayatlarının en özel anlarından bir tanesini otelde bulunan bu alanlarda geçirmektedir.

Crowne Plaza Oteli Ankara’nın merkezi sayılabilecek bir yerinde bulunmaktadır. Buradan Akköprü’ye yürüyerek sadece 14 dakikada, AnkaMall’e yürüyerek sadece 19 dakikada ulaşılabilmektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi otelden birçok önemli merkeze rahatlıkla yürüyerek gidilebilmektedir. Otelin konumu müşterilere büyük rahatlık sağlamaktadır, bununla birlikte oteldeki birçok ayrıntı da müşteri memnuniyetini sağlamak için düzenlenmiştir. Müşterilerin kaldıkları odalarda uydu yayını olan televizyon, saç kurutma makinesi, klima, yüksek hızda internet, minibar gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Bunların dışında odalara 24 saat boyunca servis imkânı bulunmaktadır. Fakat buna rağmen içeceklerini kendi hazırlamak isteyen müşteriler için elektrikli su ısıtıcısı, kahve ve çay makineleri odalarda yer almaktadır.

Crowne Plaza Otelinde spor salonu, SPA merkezi, jakuzi, tenis kortu gibi otel müşterilerinin zaman geçirebileceği birçok alan bulunmaktadır. Bu alanların dışında bir şeyler içmek isteyenler için kafe ve bar da otel içerisinde yer almaktadır. Oteldeki odaların sayısı 263 olup, bunların tamamı aynı özellikte değildir. Müşterilerin farklı istekleri olabileceği göz önünde bulundurularak farklı tipte odalar hazırlanmıştır. Bu odaların içerisindeki eşyalar, alınan hizmetler ve odaların büyüklüğü farklı olduğu gibi fiyatlarda farklıdır. Odaların lükslüğü arttıkça fiyatları da artmaktadır. Crowne Plaza Otelinde bulunan standart odaların fiyatları ortalama 300 lira ile 450 lira arasında değişmektedir. Bu fiyatlar dönemsel etkilerle daha fazla farklılık gösterebilmektedir.