Club Watercity Aquapark Ankara

Ankara şehrinde 64 bin metrekarelik alan üzerine 2001 yılında kurulan ve 17 yıllık tecrübe ile hizmet sunan Club Watercity Aquapark bozkırda yaşayan Ankaralılara Gölbaşı ilçesinde Antalyanın denizini ve yüzme zevkini sunmaktadır. Ankara ilinin en büyük ve en önemlisi ilk aquaparkı olma özelliğini taşıyan Club Watercity Aquapark her daim hijyenik havuzları ve güler yüzlü çalışanları ile hizmet vermiştir ve vermeye de devam edecektir. Tesis içerisinde 600 metrekarelik çocuk havuzu, 1785 metrekarelik büyük havuzu ve 400 metrekarelik düşme havuzu yani toplamda 3 havuz, 6 bin metrekarelik güneşlenme alanı, 18 kaydırak, 15 bin metrekarelik yüzlerce ağacın süslediği yeşil alan, futbol sahası, tenis kortu ve daha farklı spor etkinlik alanları mevcuttur.

Havuz denilince ilk olarak akla acaba temiz mi gibi sorular gelmektedir. Bunun bilincinde olan tesis yetkilileri havuzların ve diğer bütün alanların temizlik, hijyen ve güvenliğine özellikle itina göstermektedir. Ana misyonu ziyaretçilerine temiz bir ortam sunmak olan Club Watercity Aquapark Gölbaşı ile Haymana yolu üzerinde bulunmaktadır. Kızılay’dan her sabah saat 10, 11 ve 12’de kalkan ücretsiz servisler yüzcüleri aquaparka taşımaktadır. Bayanları da düşünmüş olan tesisler Ankara’da ilk ve tek bayan seansı düzenleyen havuz olma özelliğini taşımaktadır. Yüzmenin yanında eğlenme fırsatı da sunan tesislerde Salı günleri sadece bayanlara ayrılmıştır. Havuzun, güneşin ve eğlenceyi doyasıya yaşamak isteyenler için ideal bir yer olan Club Watercity Aquapark’ta hijyene çok dikkat edilmektedir.

Havuzlarda bulunan fitreler her iki buçuk saatte bir devir daim yaparak suyu temizlemektedir. Ayrıca gün içinde iki tez analizi yapılan sular dezenfeksiyon için devamlı gözlem altında tutulmaktadır. Gerekli görüldüğü noktalarda kimyasallar kullanılarak arınma gerçekleştirilir. Havuz ücretleri ise şöyledir:
Hafta içi: 50 TL
Hafta sonu: 60 TL
İndirimli Gün Çarşamba: 40 TL
4-12 Yaş çocuklar: 35 TL
Aile Üyeliği (Eşler): 1050 TL + KDV (Sezonluk)
1. Çocuk: 250 TL + KDV (Sezonluk)
2. Çocuk: 200 TL + KDV (Sezonluk)
3. Çocuk: 155 TL + KDV (Sezonluk)
4.çocuk ve üzerine 150 KDV Çocuk üyeliklerinin fiyatları 18 yaş altı için geçerlidir.
Bireysel Bayan üyeliği: 525 TL (Sezonluk)
Salı günü bayan özel üyeliği: 250 TL (Sezonluk)