Çam Termal Resort Ankara Fiyatları

Ankara Kızılcahamam Bölgesinde 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Çam Termal Resort Otel standart oda fiyatları gecelik kişi başı 230 liradan satışa sunulmakta olup otelde konuklar yarım pansiyon konseptiyle ağırlanmaktadır. Çam Termal Resort Otel odalarında JuniorSuit ve Aile Odası seçenekleri de mevcut olup benzer şekilde fiyat politikası uygulanmaktadır. Yarım pansiyon konseptinde sabah kahvaltıları ile bu kahvaltıda alınabilecek çay ve kahve gibi içeceklerden ücret talep edilmemektedir. Ayrıca müşteriler saat 17.00 ile 17.30 aralığında düzenlenen çay kahve saatinden de ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Saat 12.30 ile 14.30 arasında gerçekleşen öğlen yemekleri ve saat 19.00 ile 21.30 arasında verilen akşam yemeklerinde ise müşteriler seçtikleri yemekler doğrultusunda ekstra ücret ödemek durumundadırlar.

Sabah kahvaltıları ile akşam yemeklerinin açık büfe şeklinde servis edildiği Çam Termal Resort Otelde alkollü içecek hizmeti bulunmamaktadır.Ankara Esenboğa Havalimanına 65 kilometre, şehir merkezine 50 kilometre mesafede bulunan Çam Termal Resort Otelde hamam, sauna ve fitness gibi aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanabilmek mümkün iken bilardo, masa tenisi, oyun salonu gibi eğlence yerlerini kullanmak isteyen müşteriler belli ücretler ödemek durumundadır. Çocuklu aileler için de gereken planlamanın yapılmış olduğu otelde çocuk kulübü, çocuk parkı ve çocuk havuzu gibi hizmetler de müşterilerin beğenisine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tesiste ayrıca 2 adet yüzme havuzu, bar, market ve otopark gibi konukların ihtiyaç duyabileceği ve keyifli vakit geçirebileceği hizmetler de yer almaktadır.

Her hafta belli zaman dilimlerinde canlı müzik eğlencesinin de yer aldığı Çam Termal Resort Otelde karma termal havuz da bulunmakta olup, isteyen müşterilere özel balayı konsepti de yer almaktadır. Havale, nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabilmenin mümkün olduğu Çam Termal Resort Otelde birçok kredi kartı için 9 taksite kadar taksitlendirme imkanı da müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Otelin gerek konforlu odaları gerek bulunduğu huzurlu lokasyonu ve de müşterileri için sunduğu çeşitli imkanlar dikkate alındığında hem iş ziyareti hem turistik ziyaret anlamında konaklamak için gelen müşterilerin keyifli ve hoş bir tatil geçirebilmeleri mümkün olmaktadır. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda sunulan hizmetlerin niteliği ve çeşitliliğinin artırılması da mümkün hale gelecektir.