Bera Ankara Tam olarak adresi nedir

İşlek yerlerden birisi olan Ziya Gökalp Caddesinde Bera Ankara Otel müşterilerini güler yüzüyle karşılamaktadır, Çankaya bölgesinde yer alan Bera Ankara Oteli Etnografya Müzesine sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde, Kurtuluş Parkında 7 dakikalık yürüyüş mesafesinde, Muhsin Ertuğrul Sahnesine ise sadece 11 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bunlar gibi daha birçok önemli merkeze yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca Ankara’da bulunan Uluslararası Esenboğa Havalimanına ise sadece 33 dakikalık uzaklıktadır. Buradan da görülebileceği Bera Ankara Oteli Ankara’nın en merkezi yerlerinden birinde yer almaktadır. Ayrıca buradan çeşitli ulaşım yolları kullanılarak şehrin hemen hemen her noktasına çok kısa sürelerde ulaşılabilmektedir. Bu da müşteriler için çok büyük bir avantaj olarak dikkat çekmektedir.

Bera Ankara Otelinin bulunduğu 8 kattan oluşmakta ve bu 8 katta toplam 209 oda ile müşterilere hizmet verilmektedir. Müşterilere verilen hizmetin kaliteli olması için birçok ayrıntı düşünülmüş ve bu ayrıntıların gerekleri yerine getirilerek hizmet kalitesi artırılmıştır. Otelde çocuklu müşteriler için ücretli olmak şartıyla çocuk bakım odaları bulunmaktadır. Böylece müşteriler otelde daha rahat hareket edebilmekte ya da şehir içerisindeki işlerini rahat bir biçimde halledebilmektedir. Otelde SPA merkezi, spor salonu, buhar odası, sauna gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Ayrıca bu hizmetler verilirken engelliler de düşünülmüştür. Engellilerin durumu dikkate alınarak birçok bölüm onlara da uygun olarak düzenlenmiştir. Tekerlekli sandalye ile otelin birçok bölümüne gidilebilmektedir.

Bera Ankara Otelinde odalar da her türlü ayrın düşünülmüş ve eşyalar buna göre seçilmiştir. Odalarda uydu yayını yapabilen LCD televizyonlar, yüksek hızda internet hizmeti, 24 saat oda servisi, klima, minibar gibi hizmetler bulunmaktadır. 24 saat odaya servis olmasına rağmen isteyen müşteriler kendi içeceklerini hazırlayabilsin diye odalarda elektrikli su ısıtıcılar, çay ve kahve makineleri de bulunmaktadır. Bunlar dışında da pek çok hizmet bulunmakta olup odaların türlerine göre farklılık göstermektedir. Bera Ankara Otelindeki otel odalarının ortalama fiyatları 220 lira ile 350 lira arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bazı dönemlerde fiyatlar biraz daha artabilmektedir. Bundan dolayı fiyatların değişken olduğu bilinmelidir.