Barcelona Esenboğa Uçak Bileti Ara

Turizmin kalbinin attığı özel şehirler arasında olan Barcelona ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasında gerçekleşen uçak seferleri için online site hizmetlerinden uçak bileti ara seçeneklerini kullanarak kolaylıkla alım gerçekleştirilmektedir. Binlerce turist İspanyanın kalbi Barcelona seyahati için avantajlı uçak bileti ara uygulamalarından faydalanmaktadır. Özellikle Esenboğa ve Atatürk Havalimanı gibi popüler kalkış noktalarından yoğun taleple ülkeye ziyaret gerçekleşmektedir. Barcelona ve Ankara arası en kısa direkt uçuşlarda yaklaşık olarak 4 saat 50 dakika sürmektedir. Yerli ve yabancı birçok havayolu firmasının günlük seferler düzenlediği Barcelona’ya en uygun ulaşım yerli bir firma tarafından ortalama 702 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Ülkeden ortalama 36 sefer düzenlenen Barcelona’ya değişik fiyat seçenekleri ile uçuş gerçekleştirmek mümkündür. Aktarmalı olan seferlerde bilet fiyatlarında artış meydana gelmektedir. Genel olarak bakıldığında fiyatların değişkenliği döneme ve haftanın hangi günü seyahat edildiğine bağlı olarak değişebilmektedir. Örneğin; Temmuz ayı içerisinde hafta içi sabah saatlerinde ortalama 702 TL olarak uçak bileti akşam 21:00 sularında fiyat olarak ortalama 1.048,00 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Tarihi dokusu, farklı kültürü ve müzeleri ile benzersiz bir şehir olan Barcelona’da görülmesi gereken birçok yer bulunmaktadır. Her yıl özellikle yaz aylarında binlerce turistin akın ettiği şehir eşsiz mimarisi ve yapısı ile görenleri hayrete düşürmektedir. Ülkeyi ziyaret etmek isteyen kişiler için bilet alımlarının kontrollü yapılması önerilmektedir. Daha avantajlı fiyatlarla yolculuk gerçekleştirmek isteyen turistler erken rezervasyon seçenekler ile oldukça indirimli uçuşlar gerçekleştirebilmektedir. Genel olarak bakıldığında Ankara-Barcelona arası uçuşlarda en uygun ayların Ekim 2108 ile Mart 2019 tarihleri arasında olduğu görülmektedir. Bu aylarda biletler minimum 330 TL’den başlayan fiyatlarlasatışa sunulmaktadır. Türkiye’nin pek çok şehrinden Barcelona’ya direkt uçuşlar bulunmaktadır. Yanı sıra farklı birçok havayolu firması ile aktarmalı olarak da ulaşım sağlanmaktadır.

Barcelona’ya turistik amaçlı giden kişiler özellikle gece hayatı noktasında fazlasıyla memnun kalmaktadır. Bölgede sayısız bar ve kafe bulunmaktadır. Gecenin sakin devam etmesini arzu edenler için hafif caz müzik dinletileri ile geceyi noktalamak mümkündür. Yanı sıra temalı partiler diyarı olan kentte simgesel olan Flamenko gösterilerinin de tadı doyasıya çıkarılabilmektedir. Daha farklı alternatiflerinde yer aldığı bölgede gece ve gündüz yapılacak değişik ve sınırsız aktivite bulunmaktadır.