Barcelo Ankara Altınel Tanıtımı

Ankara içerisinde yer alan önemli otellerden bir tanesi olan Barcelo yapmış olduğu tanıtımı farklı platformlarda yayınlamakta ve Altınel markasını da böylece çok sayıda insana duyurma fırsatı elde etmektedir.  Barcelo Ankara Altınel tanıtımı ile ilgili çok sayıda farklı kaynağa ulaşmak mümkündür. Ankara’ya yıl içinde gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklama ihtiyacını karşılayan Barcelo, vermiş olduğu kaliteli hizmet ile de dikkat çekiyor. Ankara’nın en önemli merkezlerinden bir tanesi olan Tandoğan’da bulunan yapıda toplamda 172 adet oda bulunuyor. Bu sayı oldukça yüksektir ve odaların kalitesi birbirinden farklıdır. Standart haricinde daha lüks bir yerde konaklamak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına cevap verme yeteneğine sahip olan konaklama merkezi, insanların ihtiyaç duyacağı her türlü eşyayı odaların içerisinde bulundurmaktadır.

 

 

Barcelo Altınel içerisinde yer alan odalarda LED TV, minibar, saç kurutma makinesi, telefon ve faks gibi farklı eşyalar bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz olarak verilen internet hizmeti sayesinde insanlar mobil cihazlarından ücretsiz olarak internete bağlanma fırsatı da bulmaktadır. Bunun haricinde otelin merkezi bir noktada olması çok daha farklı avantajların sağlanmasına neden olmaktadır. AŞTİ otogarına sadece 5 km uzakta olmasına karşın Esenboğa Havalimanına 27 km uzaklıkta yer alır. Otelin bu özellikleri insanların ulaşım noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamaması anlamına gelirken, şehir içindeki önemli noktalara da çok yakın olması farklı bir avantaj sağlar. Tandoğan’da yer alan metro istasyonuna sadece 300 m uzaklıkta yer alır ve böylece insanlar metro ile istedikleri noktalara çok kısa sürelerde gidebilirler. Şehir merkezine sadece 3 km uzaklıkta bulunduğundan dolayı insanlar toplu taşıma araçları ile buraya en fazla 5 dakikada ulaşabilirler.

Ülkemizin başkenti olan Ankara içerisinde tarihi ve doğal güzellikler olduğu gibi bürokratik merkezler de vardır. Söz konusu merkezlerin başında eski meclis gelir ki ülkenin yeniden kurulmasında rol oynamış bir noktadır. Eski meclis, kente gelen insanlar tarafından sıklıkla ziyaret edilir. Bunun haricindeki bir diğer nokta ise Anıtkabir’dir. Burası da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarıdır ve oldukça farklı bir şekilde inşa edilmiştir. Yılın bazı dönemlerinde burası adeta ziyaretçi akınına uğramaktadır.