Ankara Plaza Otel Yemek çeşitleri

Başkentte bulunan en ünlü otellerinden birisi olan Ankara Plaza Otel Kavaklıdere bölgesinde birçok önemli merkeze yakın bir noktada bulunmaktadır. Ankara Plaza Otel müşterilerine sağladığı farklı yemeklerle bilinen otellerden birisidir. Otelin içerisinde bulunan restoranda birbirinden farklı yemekleri tatmak mümkündür. Restoranda hem Türk mutfağından örnekler müşterilerin beğenisine sunulmakta hem de dünya mutfağından farklı lezzetler sunulmaktadır. Otelin müşterilerinin bir kısmı yabancılardan olduğu için müşterilere hem kendi mutfaklarından yemekler sunulmaktadır hem de Türk yöresel yemeklerini tatma imkanı sağlamaktadır. Yemekleri dünyaca ünlü aşçılar hazırlamakta ve yemeklerin lezzetini daha da artırmak çeşitli soslar kullanmaktadır. Ankara Plaza Otelin bu hizmeti sayesinde müşterilerin yemek konusundaki beklentileri karşılanmaktadır.

Ankara Plaza Otelin yemek dışındaki hizmetleri de müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Özellikle oda tasarımları ile dikkat çeken otelde, müşterilerin odalarında rahat edebilmesi için her ayrıntı düşünülmüş ve gerekleri yerine getirilmiştir. Odalarda artık temel ihtiyaçlardan kabul edilen televizyon ve internet hizmetinin dışında klima, minibar gibi hizmetlerde verilmektedir. Odalarda bulunan eşyalar belirli bir düzene göre yerleştirilmiş ve bir konsept oluşturulmuştur. Odalara 24 saat servis sağlanmakta fakat buna rağmen kendi içeceğini hazırlamak isteyen müşteriler için elektrikli su ısıtıcıları ve kahve makineleri bulunmaktadır. Böylelikle müşteriler diledikleri zaman kendi içeceklerini hazırlayabilmektedir. Ayrıca odalarda özel eşyaların korunması için kişisel kasalar bulunmaktadır.

Ankara Plaza Otel müşterilerine farklı oda seçenekleri sunmakta olup, odaların sunduğu imkanlara göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Otelde bulunan odaların fiyatları 150 lira ile 250 lira arasında değişiklik göstermektedir. Ankara Plaza Otelde bulunan odalar; standart odalar, sigara içilmeyen odalar ve süitler şeklindedir. Otelde bulunan bu türdeki odaların toplam sayısı 92’dir. Otelde toplantı salonları, fitness odaları, ücretsiz park alanı gibi ekstra hizmetlerde bulunmaktadır. Otelde toplamda 7 tane toplantı salonu ayrıca bunun yanında 1 tane de büyük balo salonu bulunmaktadır. Otel dünyanın her yerinden Ankara’ya gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamakta ve onları rahat ettirebilmek için farklı hizmet seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Dünya mutfağından sunmuş olduğu farklı yemekler bu rahatlığın sağlanmasına katkı da bulunmaktadır.