Ankara Milas Bodrum Uçak Bileti Ara

Ülkemizin başkenti Ankara şehrinden ülkemizin turizm şehri Bodrum şehrine kolay ve ucuz uçak bileti ara ve satın al ardından da tatilini keyifli bir şekilde dünyanın her yerinden turist çeken bu turizm beldesinde geçir. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Milas – Bodrum Havalimanı arasında karşılıklı olarak gidiş geliş uçak biletleri mevcuttur. Ankara ile Milas – Bodrum arası uçuşlarda ortalama uçuş süresi 1 saat 20 dakika olarak belirlenmiştir ve herhangi bir rötar olmaması halinde de genelde bu sürelerde tamamlanmaktadır. Bu iki şehir arası biletleri aratırken birçok havayolu şirketinin biletleri ile karşılaşabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saat ve havayolu şirketi için biletleri seçebilirsiniz.

Bir tatiliniz var ve tatilinizi Bodrum’da geçirmek istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken Ankara – Bodrum arası uçak biletlerini inceleyip çeşitli havayolu şirketleri ve fiyatları arasından seçiminizi yapmak ve en fazla 1 saat 20 dakika içerisinde bu güzel tatil şehri Bodrum’da olmak. Bu iki şehir arası karşılıklı olarak uçuş hizmeti veren firmaları incelediğimizde bu firmalar Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines ve Anadolu Jet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu firmaların verdikleri uçuş hizmetlerinde tek aktarmalı uçuşlar 65 TRY ile 136,99 TRY arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra İstanbul aktarmalı gibi tek aktarmalı uçuşlarda ise 134,99 TRY 390,98 TRY arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Biletinizi aldınız ve istediğiniz tarihte Bodrum’a gittiniz. Peki, Bodrum’da nereleri gezmeli ve görmeli? Tarihi yerler olarak akla ilk gelen yerler Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozolesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’dir. Bu yerleri muhakkak görmeli ve o havayı solumalısınız. Bir diğer enfes gezi imkanı ise Bargilya’da. Bargilya’ya gidip oraları mesken edinmiş Flamingoları izlemek size oldukça keyif verecektir. Bu anı ölümsüzleştirmeli ve bol bol fotoğraf çektirmelisiniz. Ve bunlardan başka vakti zamanında deniz korsanlarından kaçmak, canlarını kurtarmak için yapılmış olan Karakaya Köyü de gezip görmeye değer yerlerden diyebiliriz. 16. yy’da korsanlardan korunabilmek için yerliler tarafından inşa edilmiş. Oldukça hâkim bir tepeye konuşlanmış olan bu köy denizden yaklaşık yarım kilometre kadar içeride.