Ankara iç hatlar lounge hizmetleri

Ankara Esenboğa Havalimanın iç hatlar terminalinde bulunan ve yolcuların rahatlıkla kullanabildiği lounge hizmetlerinden yararlanılarak havalimanı içerisinde keyifli dakikalar geçirilebilmektedir. İnsanlar primeclasslounge hizmetlerinin verildiği bölüme gelerek televizyon izleme sansına sahip olabilmektedir. Televizyondan haberler takip edilebileceği gibi eğlence programları ya da daha farklı programlar da izlenebilmektedir. Televizyonun dışında yolculara yiyecek ve içeceklerde farklı seçenekler sunulmakta olup yolculara damak zevklerine göre bunlar arasında dilediklerini seçebilmektedir. Havalimanında bu kadar farklı tatları bir arada bulmak yolcular için ciddi bir ayrıcalık oluşturmaktadır. Ayrıca isteyen yolcular için aperatif atıştırma yapabilecekleri yiyeceklerde sunulmakta ve dileyen yolcular bu yiyecekleri tatmaktadır.

Ankara’da bulunan Esenboğa Havalimanında yurtdışı uçuşlarının bulunduğu dış hatlar terminali ve yurtiçi uçuşların yapıldığı iç hatlar terminali bulunmaktadır. Yurtiçi uçuşları kullanarak yolculuk yapan kişiler iç hatlar terminalin bazen uzun zaman geçirmek zorunda kalabilmektedir. Bu zamanları en güzel şekilde değerlendirebilmek için lounge hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Lounge hizmetleri içerisinde pek çok seçeneği bulunduran hizmetlerin geneline verilen isimdir. Esenboğa Havalimanında iç hatlar bölümünde primeclasslounge hizmeti verilmektedir. İç hatlar bölümünde bulunan ve farklı dekorasyonu ile yolcuların dikkatini çeken bir bölümdür. Bu bölümün tasarımı yapılırken özen gösterilmiş ve yolcuların göz zevkine hitap etmesi için gereken düzenlemeler yapılmıştır. Aydınlık yapısı ile buraya gelen yolcuların içini rahatlatan bir dekora sahiptir.

Lounge hizmetleri içerisinde bunların dışında en dikkat çekici seçeneklerden birisi playstationdur. Havalimanında uçuş beklerken playstationda oyun oynanabilmekte ve eğlenceli zaman geçirilebilmektedir. Bu eğlence seçeneklerinin dışında isteyen yolcular için günlük gazeteler ve dergiler bulunmaktadır. Burada zaman geçirirken bunlar kahve içerken okunabilmekte ve okumayı sevenler için önemli bir seçenek oluşturmaktadır. Buraya gelen yolcular sakin bir ortamda bu ve bunlar gibi hizmetleri alabilmekte ve uçak pistlerini izleyebilmektedir. Bu hizmetten yolcular dışında havalimanında bulunan misafirlerde yararlanabilmektedir. Lounge hizmetleri ile ilgili bazı havayolu şirketleri ile bankalar müşterileri için kampanyalar düzenlemekte ve bu hizmetin daha uygun fiyata alınma fırsatını müşterilerine sunmaktadırlar. Havalimanında geçirilen uzun zamanların daha zevkli hale getirilmesi için lounge hizmetleri alınabilmektedir.