Ankara Hertz Araç Kiralama

Ülkemizin başkenti Ankara içerisinde hizmet veren araç kiralama şirketlerinden olan Hertz dünya çapında vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile öne çıkmakta ve bu doğrultuda ülkemizde de aynı şekilde kaliteli hizmet vermektedir. Dünyanın en eski araç kiralama şirketleri arasında gösterilen Hertz ülkemizdeki pek çok noktada olduğu gibi Ankara içerisinde de hizmet vermektedir. Dünyada ilk olarak kurulan Rent A Car firmalarından bir tanesi olan Hertz şirketinin kuruluş yılı 1918’dir ki bu rakam şirketin ne kadar köklü olduğunu anlatmaya tek başına yetmektedir. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişi olan şirket dünyada 150’den fazla ülkede ve yaklaşık 8000 noktada hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de ülkemizin başkenti olan Ankara’dır.
Hertz ülkemizdeki faaliyetlerine ilk olarak 2001 yılında başlamış olmasına rağmen yüksek tecrübesi ve kalitesi ile bu alanda hızlı bir şekilde zirveye yükselmiştir. Ankara içerisinde yer alan ofisleri ile bu alandaki talebi karşılayan firma, geniş filosu ile dikkat çekmektedir. İnsanların ihtiyaç duyabilecekleri hemen her aracı filosunda bulunduran şirket bu özelliği sayesinde çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Ankara’ya uçakla gelen yolcular için Esenboğa Havalimanında ofis açan şirket böylece çok daha etkili bir şekilde hizmet verebilmektedir. Yolcular bu ofislerden araçlarını kiralayarak havalimanından ayrılmakta ve daha sonra tatil bitiminde yine buraya gelerek aracı teslim etmekte ve uçağa binip ülkesine ya da geldiği kente dönmektedir. Şirket ayrıca uzun süreli kiralamalarda fiyat olarak kolaylık sağlarken dileyen kurumlar için filo kiralama hizmeti de vermektedir. Yakın zamanda ikinci araç satışı yapmaya da başlamış ve böylece çok daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.
Ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi olan Ankara içerisinde çok sayıda doğal güzellik ve park alanı vardır. Bunlardan bir tanesi de Botanik Parkı’dır. Oluşturulan yeşil alan sayesinde insanların kaliteli zaman geçirmelerine ve doğal ortamda huzur bulmalarına neden olan park özellikle yaz aylarında insanların akınına uğramaktadır. Bunun dışında kentte çok sayıda farklı park yer almakta ve insanlar buralara giderek zaman geçirebilmektedir.