Ankara Gür Kent Hotel Fiyatları

Ankara içerisinde yer alan otellerden olan Gür Kent Hotel özellikle Kızılay merkezde olmasından dolayı insanlar tarafından sıklıkla tercih edilse de otel tarafından istenen oda fiyatları da son derece uygundur. Ülkemizin başkenti olan Ankara’nın kalbi olarak kabul edilen Kızılay’da yer alan Gür Kent Hotel içerisinde konaklamak için ödenmesi gereken fiyatlar son derece uygun olup söz konusu durum insanların buraya olan ilgilerini daha da artırmaktadır. Çankaya ilçesinin Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan otelden istenilen yere otobüs, dolmuş, taksi ve metro ile ulaşım sağlanmakta ve dolayısıyla da insanlar bu yönde ciddi şekilde bir rahatlık yaşamaktadır. Odalar için ödenmesi gereken ücretler ise 130 TL’den başlamakta ve 200 TL’ye kadar çıkmaktadır. Fakat söz konusu fiyatlar mevsimlere ve talep durumuna göre farklılık gösterebilmektedir.

Burada konaklayan birisi sadece yürüyerek çok önemli noktalara gidebilmekte ve istemesi halinde ise toplu taşıma araçları ile Ankara’nın her yerine gidebilmektedir. Ulaşım konusunda sağlanan kolaylığın dışında burada görev yapan personellerin güler yüzlü tavrı müşterilerin memnuniyetlerini artırmaktadır. Odaların içerisinde standart eşyalar bulunmakta ve bunlar minibar, koltuk, TV, telefon ve internet bağlantısı gibi temel ihtiyaçlar yer almaktadır. Ayrıca otelin farklı yerlerinde çamaşırhane, kuru temizleme ve bar gibi yerlerde bulunmakta ve söz konusu yerler insanların farklı ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilmektedir. Ayrıca toplantı salonu ve restoranın da burada bulunması çok önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Kızılay Meydanı ile Ankara’nın simgelerinden bir tanesi olan Gençlik Parkına buradan kısa sürede gidilebiliyor olması farklı amaçlarla seyahat eden kişilerin Gür Kent’i tercih etmelerine neden olmaktadır. Otobüs terminaline sadece 8 km uzaklıkta bulunan otel ayrıca Anıtkabir’e 3 km ve Ankara Kalesi’ne ise 3,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Ankara içerisinde yer alan önemli güzellikler insanların buraya gelmesine neden olmaktadır. Özellikle Anıtkabir ülkemizde bulunan kişiler için önemli olduğu kadar yurt dışından gelen kişiler tarafından da ziyaret edilmektedir. Burada Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarı bulunmakta ve ayrıca farklı bir mimari güzelliği de insanlara sunmaktadır.