Ankara Demora Hotel Fiyatları

Ankara Demora Hotel Fiyatları

Ankara içerisindeki Kavaklıdere bölgesinde faaliyet gösteren Demora Hotel vermiş olduğu kaliteli hizmet ve fiyatları ile dikkat çekerken insanların buraya olan ilgisi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Ankara Demora Hotel fiyatları son derece uygun seviyelerdedir ve insanlar maddi olarak zorlanmadan kaliteli bir otelde konaklama fırsatını yakalamaktadır. Ülkemizin başkentinde böyle bir işletmenin bulunuyor olması, insanların bu alandaki ihtiyaçlarının etkin bir şekilde karşılanması için son derece önemlidir. Dolayısıyla da bu işletme için çok önemli bir görevi yerine getiriyor denilebilir.

Demora Hotel, sahip olduğu hizmet kalitesi ile 4 yıldızı hak etmiş bir işletmedir. Otelin toplamda 70 tane odası bulunmakta ve söz konusu odaların önemli bir kısmı standart formattadır. Yani insanların ihtiyaçlarının etkin olarak karşılanacağı şekilde dizayn edilmiştir. Fakat lükse kaçılmamıştır. Diğer kalan odaların ise nispeten daha lüks olduğu söylenebilir ki böylece lüks bir konaklama arayan kişilerin de istekleri böylece kabul edilmiş olur. Dolayısıyla da odaların fiyatlarının her seviyede olduğu söylenebilir. Kişiler kendi tercihlerine ve bütçelerine göre bu odalardan istediklerinde kalabilirler.

Ankara’nın en işlek ve en bilinen caddelerinden olan Tunalı Hilmi Caddesi, otele son derece yakın bir konumdadır ve insanlar yürüyerek iki dakikada otelden buraya ulaşabilir. Söz konusu durum, otelin çok fazla tercih edilmesine neden olurken insanlar önemli merkezlere bu cadde üzerinden rahat bir şekilde ulaşabilir. Bunun haricinde başkentin en önemli sembollerinden birisi olan Kocatepe Camii de buraya yakın konumdadır ve insanlar söz konusu camiye otelden çıktıktan sonra 8 dakikada ulaşabilir. Konum itibariyle sahip olduğu avantajlar, insanların burada konaklamasını son derece avantajlı hale getirmektedir.

Demora Hotel içerisinde bulunan odaların tamamında ücretsiz internet, TV, minibar, banyo malzemeleri ve benzer eşyalar bulunmaktadır ki bunlar sayesinde insanlar rahat bir şekilde konaklama imkanı yakalarlar. Ayrıca küçük bir kasa da odaların içerisindedir ve bu kasa sayesinde önemli eşyalar güven içerisinde saklanabilir. Kuğulu Park ve diğer dinlenme noktalarına çok yakın olması, odaların manzarasının da çok özel olmasına neden olmaktadır.