Ankara Avis kiralık araçlar

Her bütçeye uygun ve geniş araç yelpazesi ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen Avis firmasından Ankara rent a car işlemi için bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Avis şirketi müşterilerine online ödeme ve ofiste ödeme imkanları sunmakta olup ekonomi sınıfı araç kiralamak isteyen müşterilerin 21 ve daha üzeri yaşlarda olması ayrıca bu kişilerin en az 1 yıllık ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ankara Avis firmasında ekonomi sınıfı araçlarında dizel veya benzin yakıtlı, manuel veya otomatik vitesli araç seçenekleri yer almaktadır. Hyundai İ20 kiralamak isteyen bir müşteri online ödeme seçeneğiyle günlük 112 lira, ofiste ödeme seçeneğiyle ise günlük 159 lira ücret ödemek durumundadır. Aynı sınıfın bir başka aracı Renault Clio modelini kiralamak isteyen müşterilerin ise online ödemelerde 127 lira, ofiste yapılan ödemelerde ise 181 lira bütçe ayırması gerekmektedir.

Avis Ankara şirketinin Comfort diye sınıflandırdığı arabaları kiralamak isteyen sürücülerin ise minimum 25 yaşında olması ve en az 2 yıl süreyle ehliyete sahip olması şirket tarafından istenen şartlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sınıfta yer alan dizel yakıtlı manuel vitese sahip Ford Focus aracını kiralamak isteyen müşterilerden online seçeneklerde 141 lira, ofis seçeneğinde ise 201 lira ücret talep edilmektedir. Comfort sınıfının diğer seçeneği olan Renault Fluence aracının kiralama bedeli ise online ödeme seçeneğinde günlük 154 lira, ofiste ödeme seçeneğinde günlük 220 lira şeklindedir. Avis firmasının Prestige sınıfına ayrılan modelleri arasında Wolkswagen Golf, Renault Kadjar, Opel İnsignia gibi alternatifler mevcut olup online ödeme tercihlerinde kiralama ücretleri 178 liradan başlamak suretiyle 200 liraya, ofiste ödeme tercihlerindeki kiralama ücretleri ise 254 liradan başlayarak 285 liraya kadar çıkabilmektedir.

Ankara Avis Premium sınıfı araba kiralamalarında ise minimum 27 yaşında olma ve en az 3 yıllık ehliyetin bulunması şartı istenmektedir. Audi A3 model araç için fiyatlar online seçenekte 214 lira ofis seçeneğinde ise 305 lira şeklindedir. BMW 3.20İ marka araç içinse online ödemelerde 229 lira, ofis ödemelerinde 326 lira ücret talep edilmektedir. Avis firmasından araç kiralamak isteyen müşteriler için Esenboğa Havalimanı, Söğütözü ve Yenimahalle’de bulunan şehir ofislerine uğrayarak hizmet alabilmekte bunun haricinde ise online başvuru yaparak da işlem gerçekleştirilebilmektedir.