Anadolu Downtown Ankara Adres Bilgisi

Anadolu Downtown Ankara içerisinde yer alan kaliteli oteller arasında yer almakta ve bundan dolayı da insanlar burada konaklamak istediklerinde adresi bilgisi üzerinden söz konusu yere gitmektedirler. Anadolu Downtown özellikler yurt dışından gelen kişiler tarafından daha sık tercih edilmekte ve bu kişiler Ankara’yı tam olarak bilmediklerinden dolayı adres bilgisinden yararlanmak suretiyle otele ulaşmaktadır. Başkentin en merkezi noktalarından bir tanesinde bulunan otel, Yenimahalle’nin Beştepe Mahallesi içerisindeki 1. cadde üzerinde bulunmaktadır. Buraya ulaşmak isteyen kişiler farklı ulaşım seçeneklerini kullanabilmekte ve söz konusu durumda müşterilere ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Şehri kalbi olarak nitelendirilen Yenimahalle’den birçok önemli merkeze kısa sürede gidilebilmekte ve dolayısıyla da insanlar ciddi bir avantaj elde etmiş olmaktadır.

Otel binası toplamda 18 kattan oluşmakta olup binanın lüks ve modern görüntüsü insanları adeta kendine hayran bırakmaktadır. İçerisinde farklı tipte odalar bulunmakta ve bu sayede de insanlar kendi ihtiyaçlarına uygun olan odaları tercih edebilmektedir. Söz konusu durum son derece önemli olup bazı kişiler sadece temel ihtiyaçların karşılanmasını isterken bazıları ise ekstra lüks bir ortam isteyebilmektedir. Dolayısıyla da seçeneklerin fazla olması çok önemlidir. Otel içerisinde toplamda 249 oda bulunmakta ve bunların çok büyük bir bölümü standart tiptedir. Yani odaların 216 tanesinde genel ihtiyaçları karşılayacak eşyalar bulunmaktadır. 18 tane korner oda, 14 suit ve 1 tane de kral dairesi bina içerisinde yer almaktadır. İçerisinde ya da yakınında iki adet restoran bulunmakta ve insanlar burada dünya mutfağının en güzel lezzetlerini tadabilmektedir.

Normal bir otelden daha fazlasına sahip olan Anadolu Downtown içerisinde toplantı ve konferans salonları bulunmaktadır. Söz konusu mekanların içerisinde bazı dönemlerde çok önemli toplantılar yapılmakta ve konferanslar verilmektedir. Ayrıca insanların en mutlu anları olan düğünler için de 1000 kişilik salon bulunmakta olup burada zaman zaman düğünler yapılmaktadır. Otel binasının terasından ise başkentin en güzel manzaralarını seyretme imkanı bulan müşteriler söz konusu durumdan çok büyük bir keyif almaktadır. Genel olarak özellikler bu şekildedir.