AKKOR OTO KİRALAMA

Oto kiralama hizmetlerinde Akkor firması 2005 yılından bu yana çok çeşitli olan araç filosuyla Ankara ilinde bulunan Çankaya ofisinde Ankara başta olmak üzere tüm illerimizde hizmet sunmakta ve uygun fiyat politikasıyla hızlı iletişimiyle sizlere istediğiniz aracı bulmanızda yardımcı olmaktadır. Akkor Oto Kiralama sizlere internet sitemiz üzerinden de araç kiralama seçenekleri sunmaktadır. Akkor Oto Kiralamada şoförlü veya şoförsüz araç tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca vip, günlük ve filo kiralama seçeneklerinden sizin ihtiyacınıza yönelik araçlarımızı kolaylıkla seçebilirsiniz. Firmamızda işinde deneyimli, araç özelliklerine hakim ve etkili iletişim kurabilen, güler yüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz. Aklınıza gelen her türlü soruyu cevaplamak için Akkor Oto Kiralama personeli gerek ofisimizde gerek müşteri hizmetleri iletişim hattımızda sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Akkor Oto Kiralama sizlere ekonomik, kaliteli ve güven dolu hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Sektöründe öncü firma olmayı hedefleyen Akkor Oto Kiralamanın farklı olduğunu ilk bakışta anlayacaksınız. Çünkübiz sadece araçlarımızla aleladebir kiralama işi yapmıyoruz firma olarak tamamen müşterilerimizin memnuniyetlerini ve gidecekleri yerlere güvenle ulaşmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Akkor Oto Kiralamayı tercih ettiğinizde kiralama öncesi ve sonrasında her türlü gelişebilecek sorunlar için bizlere kolayca ulaşabilir ve kısa zamanda bu sorununuzu çözebilirsiniz. Ankara’nın nezih semtlerinden olan Çankaya ilçemizdeki ofisimize gelmenizle başlayacak olan memnuniyetiniz tekrar tekrar bizi tercih etmenizle devam edecektir. Şimdi tek yapmanız gereken nasıl bir araca sahip olduğunuzu belirleyip Akkor Oto Kiralamanın ofisine gelmektir. Sonrasında ise ikram edeceğimiz kahvenizi yudumlarken geniş filomuzdan ihtiyacınız olan aracı belirleyebilir ve kalitemizi yaşamaya başlayabilirsiniz. Firmamızdan seçtiğiniz aracı dilerseniz kapınıza getirtebilir veyahut bu aracı siz gelip teslim alabilirsiniz.

Akkor Oto Kiralamadan seçtiğiniz son model, yepyeni, tüm bakımları yapılmış ve yeni yıkanmış olan aracımızla artık sevdiklerinizle aranızdaki mesafeler engel olmaktan çıkacaktır. Nerede olursanız olun faydalanabileceğiniz oto kiralama hizmetimizle Edine’den Ardahan’a Türkiye’nin dört bir yanındaki güzelliklere ve sevdiklerinize kolayca ulaşacaksınız. Aracımızda yol boyu yaşadığınız güzel zamanlar gözünüze gönlünüze erişen harika yurt manzaralarıyla yolculuğunuzun konforuyla nereye giderseniz gidin vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. İşte Akkor Oto Kiralama olarak bizim amacımız yaşadığınız bu enfes zamanlarda sizlere eşlik etmek ve memnun müşteri portföyümüze adınızı eklemektir. Bizim için her müşterilerimiz değerli ve önemlidir. Kalitemize duyacağınız güvenle Akkor Oto Kiralama geniş araç filosuyla ofisimizde siz değerli müşterilerini beklemektedir.