Adana Ankara Aktarmasız uçak bileti

Pegasus ve Anadolu Jet havayolu şirketleri Adana ile Ankara kentleri arasında aktarmasız olarak sefer gerçekleştirmekte ve bu sayede direk uçuşlar için uçak bileti bulabilmek mümkün hale gelmektedir. Adana Şakirpaşa Hava meydanından yola çıkan saat 07.30 kalkışlı Pegasus seferi 1 saatlik yolculuk süresi sonunda saat 08.30 civarında Ankara Esenboğa Havalimanında olmaktadır. Şirketin saat 19.30’da harekete geçen seferi ise saat 20.30 dolaylarında Ankara’ya iniş yaparak seferini tamamlamaktadır. Pegasus saat 07.30 seferi için müşterilerinden yaklaşık olarak 85 lira ücret talep ederken saat 19.30 seferi için ise uçak biletleri yaklaşık olarak 90 liradan satışa sunulmaktadır. Anadolu Jet havayolu şirketi seferleri ise saat 06.00, saat 10.00, saat 13.50, saat 17.55 ve saat 21.40 ta Şakirpaşa Hava meydanından çıkış yapmak suretiyle gerçekleşmekte olup ortalama yolculuk süresi ise 1 saat şeklindedir.

Anadol Jet Havayolu şirketi Adana Şakirpaşa Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasındaki seferlerinde uçak biletlerini yaklaşık olarak 90 lira seviyelerinden satışa çıkarmaktadır. Pegasus ve Anadolu Jet havayolu şirketleri direk uçuşlar haricinde Adana Ankara destinasyonunda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanını kullanmak suretiyle aktarmalı uçuşlar da gerçekleştirmektedir. Pegasus şirketinin düzenlediği aktarmalı seferlerde uçak bileti fiyatları 194 liradan başlayarak 250 liraya kadar çıkmaktadır. Anadolu Jet firmasının aktarmalı uçuşlarındaki sefer fiyatları ise 230 lira seviyelerinden müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Pegasus şirketinin aktarmalı uçuşlarında yolculuk süresi 4 saat ile 9 saat arasında değişim gösterirken Anadolu Jet havayollarında ise aktarmalı uçuşlar yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk ile tamamlanmaktadır.

Türk Havayolları şirketi ise Adana Ankara güzergahındaki tüm uçuşlarını aktarmalı olarak ve İstanbul Atatürk Havalimanını aktarma merkezi olacak şekilde kullanarak gerçekleştirmektedir. Şirketin saat 03.50, saat 07.40, saat 12.40, saat 14.15 ve saat 19.45 gibi günün değişen zaman dilimlerinde gerçekleştirdiği seferler mevcut olup ortalama seyahat süresi 4 saatten başlamak suretiyle 8 saate kadar uzayabilmektedir. Firma bu destinasyon için satışa çıkardığı biletlerden yaklaşık olarak 465 lira ücret talep etmektedir. Ayrıca Türk Havayolları ve Anadolu Jet ortaklığında gerçekleştirilen seferler de mevcuttur.